Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2011 ve zkratce

Akce konané v roce 2011

 

  • Pálení čarodějnic na náměstíčku před obecním úřadem ve spolupráci s SDH Tvořihráz
     
  • Fotbalové utkání Ženatí proti Svobodným na velkém fotbalovém hřišti 
     
  • Volejbalový turnaj 
     
  • Tradiční Bartolomějské posvícení


Prosinec 2011
Dne 18. prosince proběhla výroční schůze TJ, kde bylo zvoleno nové vedení oddílu a nová pravidla na placení příspěvků v roce 2012 a celkově o fungování sokolovny. Schůze proběhla až na pár vyjímek bez problémů a na závěr jsme se shodli na všech bodech schůze.


Srpen 2011

Ve dnech 20.-21. srpna se uskutečnilo Tradiční Bartomějské posvícení v naší obci. Pořadatelem této akce byl TJ Sokol Tvořihráz společně s SDH Tvořihráz. Organizaci si vzal na starost Jakub Kadlec a vysloužil si pochvalu za bezproblémový průběh posvícení. V sobotu 20. srpna proběhlo stavění máje a poté večerní zábava, kde vystoupila skupina Carrie. Všichni si pochvalovali výbornou atmosféru akce. V sobotu proběhlo tradiční závadění, které bylo letos po dlouhé době v krojích. Tuto věc vymyslel a zařídil opět Jakub Kadlec a všichni diváci z toho byli nadšení. Samozřejmě se vyskytly i drobné chybičky a zádrhely, ale vše bylo vyřešeno díky celému našemu oddílu.

Červenec 2011

V červenci se 3 zúčastnili 3 členové našeho oddílu prestižního nohejbalového turnaje v Horních Dunajovicích. Tým TJ SOKOL Tvořihráz ve složení Antonín Radil, Michal Stehlík, Jan Sochor a Josef Prášek vybojoval krásné 13. místo ze 14 týmu. Tým musel sice poslední dvě utkání dohrávat jen ve třech, kvůli indispozici Honzy Sochora, ale i tak vše zvládnul. Tým bojoval pod názvem Los Vypitos a rozhodně neudělal našemu oddílu ostudu. Proto byl také hned pozván na další ročník tohoto turnaje.

Červen 2011

12.6.2011 - Dne 11.6.2011 proběhl již 9. ročník Tvořihrázského turnaje v odbíjené. Turnaje se zúčastnilo celkově 8 týmů. Zúčastnil se i tým Tvořihráze, který se přes narychlo sestavený tým, umístil na 6. místě. TJ Sokol Tvořihráz celý turnaj organizoval a vše proběhlo bez problému.

Květen 2011

15.5.2011 - Dne 14.5.2011 proběhlo Tradiční fotbalové utkání mezi týmy Ženatých a Svobodných.
Výsledek utkání byl 6:3 pro tým Ženatých. Na následné penalty zvítězil tým Svobodných. Celý zápas probíhal v exhibičním duchu a všichni diváci se bavili neskutečnými sportovními výkony. Jak již bývá tradicí, tak opět nevyšlo počasí ideálně, ale i přesto přišla spousta diváku nejen z naší vesnice. 
Toto fotbalové utkání organizoval TJ Sokol Tvořihráz za částečného přispění SDH Tvořihráz. Bylo připravené občerstvení, které měli na starosti: Jakub Kadlec, Iva Kleňhová a Lucie Foralová. Celou organizaci utkání měli na starost: Bohuslav Kadlec, Antonín Radil a Michal Stehlík.

3.1.2011 - Dne 30.4.2011 proběhlo ve spolupráci s SDH Tvořihráz Tradiční pálení čarodějnic na náměstí před obecním úřadem. I přes nepřízeň počasí se sešlo vcelku dosi občanů. Pálení probíhalo místo avizovaných 18:00 až v 19:30, ale to nemělo na akci vliv. Všichni členové TJ Sokol Tvořihráz se aktivně zúčastnili. Všichni zúčastnění se velmi dobře bavili až do pozních hodin. 
Musím také zmínit že 23.4.2011 se TJ Sokol Tvořihráz zúčastnil brigády stavby hranice na Pálení čarodějnic. Akce se zúčastnili i členové SDH Tvořihráz. Za TJ Sokol Tvořihráz se zúčastnili: Antonín Radil, Bohuslav Kadlec, Michal Švéda, Rostislav Mokrohajský, Jiří Karlín a Michal Stehlík.

Duben 2011

18.4.2011 - Dne 16.4.2011 proběhla brigáda TJ Sokol Tvořihráz za účelem odstranění mantinelů na víceúčelovém hřišti vedle hospody, které zde byly namontovány pro zimní kluziště. Tuto brigádu měli na starosti Jan Sochor a Bohuslav Kadlec. Brigády se zúčastnilo i pár dalších členů (jmenovitě: Michal Stehlík, Antonín Radil, Michal Švéda, Pavel Dorňák, Barbora Unčovská).

11.4.2011 - Dne 9.4.2011 proběhla společná brigáda TJ Sokol Tvořihráz a SDH Tvořihráz ve sběru železa. Během akce byl vysbírán železný odpad z celé vesnice a také staré radiátory z MŠ Tvořihráz. Výtěžek z této akce se rozdělí rovným dílem SDH Tvořihráz a TJ Sokol Tvořihráz.
Akce se zúčastnily za TJ SOKOL Tvořihráz: Rostislav Mokrohajský, Antonín Radil, Michal Stehlík, Jan Sochor a Jiří Karlín. Nebyla jediná neomluvená neúčást (všichni svoji neúčast řádně a včas omluvili).

Březen 2011

27. 3. 2011 - Do konce měsíce Března by měli všichni členové doplatit dlužné příspěvky. Příspěvky plaťte pokladníkovi - Přemysl Bárta.

Dne 18.3.2011 proběhla schůze TJ Sokol Tvořihráz v Hostinci U Lípy, kde proběhla volba vedení a celková debata o budoucnosti oddílu. Vše proběhlo bez problémů. 

Bohužel se nám nepovedli vykonat veškeré akce, které byly v plánu, ale i přes to se veškeré konané akce náramně vydařili.


V roce 2012 přibude k těmto konaným akcím také 1. ročník nohejbalové turnaje Fazole open 2012 a Tradiční vánoční šipkový turnaj.

 

TOPlist