Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Rok 2012 ve zkratce

Akce konané v roce 2012:
  • Masopust
  • Pálení čarodějnic
  • Fotbalové utkání Ženatí vs. Svobodní
  • 1. ročník nohejbalového turnaje Fazole open 2013
  • Tradiční Bartolomějské posvícení
  • Mikuláš

Prosinec
V prosinci proběhla výroční schůze, na které byl zvolen nový starosta Michal Stehlík. Dosavadní starosta Antonín Radil bude zastávat funkci místostarosty. Zbývající funkce zůstávají stejné. Dále byly naplánovány akce na rok 2013, které se budou opět pořád ve spolupráci s SDH Tvořihráz.

Srpen
V půlce měsíce sprna proběhla menší brigáda na úpravu nových oken v klubovně. Brigádu měl na starosti František Mlejnek a vše proběhlo bez problémů.
Ve dnech 25. a 26. srpna proběhlo v naší obci Tradiční Bartolomějské posvícení, které opět pořádal TJ Sokol Tvořihráz společně s SDH Tvořihráz, za podpory obce Tvořihráz. V sobotu 25.srpna proběhla taneční zábava, kde hrálo Duo Carrie. Všichni přítomní se skvěle bavili. V neděli 26. srpna proběhlo tradiční zvaní po vesnici a následně zavádění pod májí. K poslechu a tanci hrála skupina Pálavanka. I přes nepřízeň počasí přišlo mnoho diváku a celkovou atmosféru posvícení si pochvalovali. :)

Červen 2012
Dne 23.6.2012 proběhl v Tvořihrázi 1. ročník nohejbalového turnaje Fazole Open. Tento turnaj pořádal oddíl TJ Sokol Tvořihráz. Turnaje se zúčastnilo celkově 7 týmu z celého okolí obce. I přes všechny peripetie se nakonec podařilo nohejbalový turnaj úspěšně zorganizovat a většina přítomných byla spokojena. Objevilo se samozřejmě mnoho problému, které byly úspěšně vyřešeny. Ale jelikož se jednalo o první takovouto akci, kterou náš oddíl pořádal samostatně, tak všichni diváci i hráči měli s nedostatky pochopení. Na prvním místě se umístil tým Výrovic, na druhém místě se umístil tým, ve kterém byli i naši dva členové a to Přemysl a Kamil Bártovi. Na 3. místě se umístil tým TJ Sokol Tvořihráz pod jménem "Los Vypitos" ve složení Jan Sochor, Michal Stehlík a Antonín Radil. Všichni zúčastnění i diváci se nadšeně těší na 2. ročník turnaje, který se bude konat opět příští rok.

Květen 2012
Dne 26.5.2012 se 5 členů TJ Sokol Tvořihráz zúčastnilo prestižního nohejbalové turnaje v Horních Dunajovicích. Tým, ve složení Antonín Radil, Jan Sochor a Michal Stehlík, vybojoval pod jménem Los Vypitos uctyhodné 6. místo ze 13 zúčastněných družstev. Druhý tým, jehož 2 hráčí jsou také členy naší TJ (Kamil a Přemysl Bártovi) skončil ještě o stupínek výše , a to na 5. místě. Tyto dva krásné výsledky dodavají sebevědomí všem členům TJ Sokol Tvořihráz před blížícím se turnajem Fazole Open 2012, jež se bude konat 23.6.2012 v naší obci.

Vedení TJ Sokol Tvořihráz vyjednalo pro florbalový oddíl, který hraje Znojemskou amatérskou ligu (ZAFL)  na sezonu 2012-2013 sponzory. Hlavním sponzorem oddílu je Obec Tvořihráz, která poskytla dotaci, z které bude oddíl hradit startovné na celou sezónu. Dalšími partnery klubu jsou firmy Morava Metal, s. r. o. a VIKO - Václav Koldán. Vedení nadále jedná s dalšími sponzory o vzájemné spolupráci.

Dne 5.5.2012 proběhlo tradiční exhibiční fotbalové utkání mezi týmy Ženatých a Svobodných. V letošním roce opět vyhrál tým Ženatých a to v poměru 5:4. Organizaci utkání mělo na starost TJ Sokol Tvořihráz. V letošním roce proběhlo opět vše bez problémů a i počasí tentokráte pořadatelům přálo. Za TJ Sokol Tvořihráz se organizace a příprav zúčastnili všichni členové. 

Duben 2012
8.4.2012 zažil oddíl TJ Sokol Tvořihráz velký úspěch. Po jménem Fbc Tvořihráz vyhrál baráž o postup do Znojemské amatérské florbalové ligy ZAFL. V baráži hrané 4 týmy se náš tým umístil na 1. místě a příští rok tak budou hrát v ZAFL. Tým Fbc Tvořirház hrál pod vedením Eduarda Kloudy. 

Březen 2012
8.-9.3.2012 proběhla brigáda TJ Sokol Tvořihráz na výměnu oken v klubovně TJ. Brigáda byla pod vedením Vlasty Stanislava a proběhla v naprostém pořádku. Brigády se zúčastnili všichni členové, ať už v oba dny, nebo jen v jeden den. Během brigády bylo pro všechny zúčastněné připravené občerstvení. Nová plastová okna byla zaděláná namísto starých a během příštího dne proběhnou poslední úpravy na zapravení oken.


Únor 2012 
11.2.2012 proběhl v obci Tvořihráz masopust. Masopust proníhal ve spolupráci TJ Sokol Tvořihráz a SDH Tvořihráz. Dopoledne proběhl masopustní průvod za doprovodu kapely Votavanka a ve večerních hodinách byla v místním KD Masopustní zábava, které se zůčastnilo velké množství masek. Proběhlo i losování o hodnotné ceny, které do tomboly dodaly firmy AGRA Horní Dunajovice a Morava Metal, s. r. o.  Probíhala také soutěž o nejlepší masku, ve které se zabodoval se 3. místem člen naší TJ Přemysl Bárta alias Panoramix :) Akce se zdařila a probíhala bez problémů. Druhý den proběhl úklid sálu a sál byl předán v pořádku obecnímu uřadu. 

Leden 2012
31.12.2011 proběhla oslava Nového roku v sokolovně, které se zůčastnilo asi 30 lidí. Oslava proběhla v poklidu a v pořádku. 1.1.2012 se konal úklid v sokolovně, kterého se zúčastnilo asi 10 členů. 

4. a 5.1.2012 byla provedena částečná oprava klubovny. Byly opraveny vstupní dveře a provizorně opraveno okno, aby zbytečně neunikalo teplo, dokud neproběhne výměna oken. Této opravy se zúčastnily: Rostislav Mokrohajský, Antonín Radil, Přemysl Bárta, Jan Sochor a Vlastimil Stanislav.

14.1.2012 proběhla brigáda v budově TJ na dokončení obložení zdí chodby. Brigáda probíhala celý den pod vedením Rostislava Mokrohajského a Vlastimila Stanislava.

TOPlist